Gülriz Badur Başarı Hikayesi

Merhaba, Ben Gülriz Badur. 54 Yaşındayım, 2018 Kasım ayında tiroid hastası olduğumu öğrendim. Buyüzden sürekli depresif ve mutsuz bir ruh halindeydim. Ailemde kemik erimesi hastalığı yaygınolduğundan kemik yoğunluğumu ölçtürdüm ve doktora gittim. 3 yıl önceki ölçüme göre kemikerimemin çok arttığını öğrendim. Bir şeyler yapmam gerekiyordu. Önceden ara ara spor yapmıştımama keyif alamadığım için bırakmıştım. En güzel spor yürümek derler diye yürüyüşlere başladımancak kemik erimesine ve kasları güçlendirmeye bir faydası olmadığını öğendim. Kaslarımıgüçlendirmek ve kemik yoğunluğumu arttırmak için doğru bir merkez bulmam gerekiyordu. 14 senelikarkadaşımla dertleşirken bana yardımcı olabilecek bir merkeze gittiğini ve çok memnun olduğunusöyledi. Benim MAD Wellness ile tanışmam bu şekilde gerçekleşti.

MAD Wellness Concept’ e ilk gidişimde hemen başlamaya karar verdim. Bu kararı vermemde enbüyük etken içeri girdiğim andaki ortamdı. MAD Wellness’ da çok havadar, temiz ve en önemlisi demotivasyonu yüksek, mutlu hocaların ilgisi ile karşılaştım. İlk görüşmeyi Mehmet Ali Hoca ile yaptım.Hoş sohbeti ve güler yüzü karşısında doğru yerde olduğumu hissetmeye başlamıştım.

12 Ocak’ta derslere başladım ve bu yazıyı 18 şubatta yazıyorum. Haftada 3 gün gelmeye çalışıyorum.İlk başladığımda berbat bir durumdaydım ancak 10 dersten sonra gelişim değerlendirmesi için birform doldurmam istendiğinde duygularım oldukça değişmişti. Elbette bir ayda her şey mükemmeloldu demiyorum ancak günden güne daha iyi olduğumu ve artan mutluluğumu hissediyorum. Ayrıcatekrarlayan ölçümlerimin iyiye gitmesi sebebiyle doktorum her ne yapıyorsan devam et dedi. Çokönemli bir başka şey de MAD Wellness ve hocalarım sayesinde egzersiz artık hayatımın bir parçasıoldu. MAD Wellness’ a başlama kararımın doğruluğundan hiç şüphem kalmadı. Bu kadar kısa süreiçerisinde egzersizi hayatıma almam ve daha sağlıklı olmam adına gösterdiğiniz çaba ve yardımlarınıziçin çok teşekkür ederim.

Yazar: Gülriz Badur